Ostukorv

 

Cavex Bite&White Tooth Whitening Pen

14.90€+ KM

Cavex Bite&White Tooth Whitening Pen

 

Cavexi uus hambavalgenduspliiats revolutsioonilise PVP tehnoloogiaga.

 

Cavexi Bite & White hammaste valgenduspliiats on mugav kaasaskantav ja kiiresti aplikeeritav hambavalgendusvahend, mida saab kasutada igal pool, igal ajal. Valgenduspliiatsit on lihtne kasutada ning soovi korral võib seda aplikeerida just nendesse kohtadesse, kus inimene seda kõige rohkem soovib (näiteks ainult üla- või alahambad; tumenenud/plekiga koht). Kasutamiseks lihtsalt eemalda kork, pööra nuppu kuni väike tilk valgendusgeeli ilmub nähtavale ning kanna seda otse hammastele.

 

Hambavalgenduspliiatsi puhul on vajalik maksimaalne peroksiidi stabiilsus ja sisu viskoossus. Uus revolutsiooniline PVP pakubki just seda! Kui muidu tuleb valgenduspliiatseid hoida jahedas siis B&W valgenduspliiatsid võib hoida toatemperatuuril ning toote reageerib üksnes siis kui toimub otsene kokkupuude hammastega.

cavex bite & white valgenduspliiats

cavex bite & white valgenduspliiats
 

Toote kirjeldus:

Cavexi uus hambavalgenduspliiats revolutsioonilise PVP tehnoloogiaga.

Cavexi Bite & White hammaste valgenduspliiats on mugav kaasaskantav ja kiiresti aplitseeritav hambavalgendusvahend, mida saab kasutada igal pool, igal ajal. Valgenduspliiatsit on lihtne kasutada ning soovi korral võib seda aplitseerida just nendesse kohtadesse, kus inimene seda kõige rohkem soovib (näiteks ainult üla- või alahambad; tumenenud/plekiga koht). Kasutamiseks lihtsalt eemalda kork, pööra nuppu kuni väike tilk valgendusgeeli ilmub nähtavale ning kanna seda otse hammastele.

Hambavalgenduspliiatsi puhul on vajalik maksimaalne peroksiidi stabiilsus ja sisu viskoossus. Uus revolutsiooniline PVP pakubki just seda! Kui muidu tuleb valgenduspliiatseid hoida jahedas siis B&W valgenduspliiatsid võib hoida toatemperatuuril ning toode reageerib üksnes siis kui toimub otsene kokkupuude hammastega.